X Factor – videa z reality show

Televize Nova, uvedla na české obrazovky talentovou soutěž s prvky reality show X Factor. X Factor je úspěšná show, která již dobyla několik států světa. X Factor má podobně jako SuperStar tři dějství – castingy, bootcampy a finálové večery. Pro úspěch v soutěži není důležitý jen zpěv, ale hlavně onen tajemný X factor, čili jak moc dokáže soutěžící zaujmout posluchače. Ta nejlepší videa z televizní reality show X Factor jsou právě zde.

Soutěže X Factor se mohou zůčastnit jednotlivci 15-24 let, jednotlivci od 26 let výše a vokální skupiny. Pro celkového vítěze je připraven milión korun a kontrakt s vydavatelstvím BMG.

A tady už jsou slíbená videa z českého a zahraničního X factoru:

X Factor psycho video

Já vám zazpívám písničku od Pavla Trávníčka Modré chrpy… Tak se na videu uvede soutěžící, která po zpěvu vypadala, že porotu X Factoru zavraždí. Šla si ovšem jen pro podpis. Jedno z nejlepších videí českého X Factoru.

Oficiální X factor video Psycho video TV Nova naleznete zde

X Factor video rodina Blackovic

Vystoupení rodiny Blackových v X factoru byl jeden zvláštní úkaz jako z jiné planety, přesněji z Marsu, jak podotkla Gábina Osvaldová. Poté, co Blackovi Petra Jandu poučili, co je to provaz a co rozštěp to opravdu rozbalili, spíše postavili na hlavu, a nejen Ondřej Soukup padal smíchy. Tohle video musíte vidět!

Oficiální X factor video Blackovi TV Nova naleznete zde

X Factor video Jiří Žuška a konec světa

Jiří Žuška zcela s přehledem “zvítězil” v brněnském castingu X factoru. Při svém vystoupení zaspíval dvě písně, předpověděl konec světa, o který se postará on sám, po svém vystoupení stihl slovně napadnout porotu a byl pořadateli vyveden. Zatím zcela jistě nejlepší video!

Oficiální X factor video Jiří Žuška TV Nova naleznete zde

Video X factor magor (X factor v zahraničí)

Opravdu vynikající video ze zahraničního X factoru. Zejména písnička Barbie girl je hodně povedená.

X factor odkazy

  • X Factor – oficiální stránky TV Nova
  • Videogalerie porotců – oficiální videa TV Nova na téma Porota X factoru
  • Castingy – oficiální X factor videa z castingů
  • Ze zákulisí – oficiální videa TV Nova ze zákulisí X factoru

Článek “X Factor – videa z reality show” napsán dne 4. 2. 2008, 23:48, zařazen v kategorii Televize a televizní seriály