Vtipy o blondýnkách

Vtipy o blondýnkách jsou velice populární nejen pro příslušníky mužského pohlaví. Zasmát se můžeme nejen u těch vymyšlených, ale třeba i u zpráv ze života milionářské blondýny Paris Hilton. Pro naše čtenáře či náhodné návštěvníky zařazujeme ty nejlepší vtipy o těchto jinak roztomilých blonďatých stvořeních. Blondýnky jistě prominou a zasmějí se rády také, vždyť jsou to jen vtipy. Tak příjemnou zábavu!

Víte proč si blondýnka stoupne do rohu místnosti, když je jí zima? Protože si myslí, že je tam devadesát stupňů.

Víte, co znamená blondýnka na vysoké škole? Návštěva…

Jsou takhle tři blondýny na ostrově a radí se, jak pryč.
Připlave k nim zlatá rybka a řekne jim: “Každé z vás splním jedno přání!”
1. blondýna řekne: “Já chci být nejchytřejší na světě” A odplave.
2. blondýna řekne: “Já chci být úplně nejchytřejší na světě”, stane se z ní bruneta a odplave na voru.
3. blondýna řekne: “Já chci ale být úplně nejchytřejší na celém světě”, stane se z ní muž a odejde po mostu.

Jak si blondýnka zlomila nohu při hrabání listí?
Spadla ze stromu.

Stojí blondýnka, bruneta a zrzka před zrcadlem a když řeknou něco špatně tak je zrcadlo vcucne. Zrzka říká: já si myslím, že jsem hezká šup… vcucnejí to. Bruneta říká: já si myslím, že jsem chytrá šup… vcucne jí to. Blondýna přijde k zrcadlu a říká: já myslim…

Co dělá blondýnka, která leze na louce po čtyřech? Pase kozy…

Jede blondýna autem a zastaví jí policajt. “Řidičský průkaz, slečno.” Blondýna hledá v kabelce, ale nechápe co po ní policajt vlastně chce. “To je takový to, kde máte fotku,” dodává policajt a blondýna z kabelky s úlevou vytahuje zrcátko. Podává ho policajtovi a ten zasalutuje. “Promiňte, já nevěděl, že jste taky příslušník.”

Co udělá blondýnka, když dostane chuť na marmeládu? Jednoduše si oloupe koblihu.

Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: – Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. – Ale já je nemůžu dát dolů. – Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. – Nedám si je dolů! – Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: “Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout… “.