Nova Cinema – www.novacinema.cz – filmová televize TV Nova

Nova Cinema, je nový filmový kanál televize Nova, která přináší zajímavou nabídku televizních programů pro každého diváka. Výběr pořadů na Nova Cinema je opravdu pestrý. Jak se můžeme dočíst na oficiálním webu wwww.novacinema.cz, mezi pořady nechybí komedie, drama, romantika, rodinné filmy, akční trháky, thrillery či seriály. Program Nova Cinema přináší také pohled do světa šoubyznysu a natáčení hollywoodských filmů.

Jak naladit televizní program Nova Cinema?

Na www.novacinema.cz se můžeme dočíst, že televizní program Nova Cinema je distribuován prostřednictvím satelitu ASTRA 23,5E, transpondér 1E v kódované formě. Koncový divák může tedy televizní program Nova Cinema naladit pomocí kompletu pro satelitní příjem a dekódovacích karet, které dodává firma Trade and Technolgy a Gital.

Na www.novacinema.cz jsme také informováni o tom, že divák může televizní program Nova Cinema naladit prostřednictvím kabelové televize nebo sítě IPTV. Jak televizní program Nova Cinema naladit vám také jistě prozradí v každém kvalitním obchodě s elektronikou či ve firmách, které se zabývají montáží satelitní techniky.

Vysílací schéma Nova Cinema

Pracovní dny

V pracovní dny si na televizním programu Nova Cinema můžete pustit dokumentární filmy širokého zaměření a rozličné škály. Za dokumentárními filmy následují telenovely jako například Terra Nostra. Následuje seriálový blok se seriály jako Roseanne, Na zdraví! Gilmorova děvčata či Melrose Place.

Melrose Place - jeden ze seriálů uváděných TV Nova Cinema
Melrose Place – jeden ze seriálů uváděných TV Nova Cinema

Podle stránek www.novacinema.cz vysílá program Nova Cinema V hlavním vysílacím čase filmy, romance a rodinná dramata typu Pomáda či Ostrov pokladů v pátek se pak zaměří na náročnějšího diváka s filmy jako Cover Girl či Evelyn.

Po dvacáté hodině následuje akční seriál jako například Třetí hlídka. Po dvacáté první hodině vysílá program Nova Cinema filmy týdne, minisérie či kratší a starší snímky jako jsou například Barva peněz, Philadelphia, Mise na Mars, Zelená karta, atd.

V pozdějších večerních hodinách se můžeme těšit na akční filmy, thrillery či komedie, jako jsou například Arachnofobie, Havárie letu 323 či Království ohně. V popůlnočním čase se divák dočká také erotického bloku.

Víkendy na Nova Cinema

O víkendu se v odpoledním čase podle www.novacinema.cz můžeme podívat na oddychovější pořady jako jsou animované filmy, telenovely, pořady o vaření, sitcomy, akční a krimi seriály.

V hlavním víkendovém vysílacím čase nám Nova Cinema nabídne film pro celou rodinu jako například Malé ženy, Agent WC40, Šimpanz Mookie, atd. Po deváté hodině večerní následuje krimiseriál typu JAG, který vystřídá film dne, pod kterým si můžeme představit Interview s upírem, Zámek hrůzy, Nebezpečné pády či Dokonalý gentleman.

Nova Cinema závěrem

Nový televizní program TV Nova je jistě zajímavým počinem, který zajisté pobaví nejednoho diváka. Nejslabší stránkou bude patrně distribuce tohoto televizního kanálu, protože k jeho sledování potřebujeme speciální vybavení pro příjem.

Zajímavé odkazy na Nova Cinema